Share

7. Yılımıza Özel Gaziantep’te Üniversiteli Metalcileri Buluşturuyoruz!

METAL FOREVER Oluşumu olarak kuruluş tarihimiz olan 2009’dan bu yana gerek röportajlar, gerek buluşmalar, gerek partiler, gerek konserler vs. gibi etkinliklerle, Metal müziğin unutulmaya yüz tutmuş şehri olan Gaziantep’te uzun bir aradan sonra yine Metal severleri bir araya getiriyoruz. Amacımız Gaziantep’te var olan Metal severlerin birbirinden ayrı ve dağınık olmasından ötürü, bu müziğin tutkunlarını bir araya getirmek ve kaynaştırmaktır. 2009’dan bu yana olduğu gibi…
Hiçbir kar amacı göz etmemekle beraber, tek amacımız Metal severlerin bir araya gelmesi, azınlıkta olan bu kitlenin dağınık olmaması ve sohbetimizle, bir araya gelip dostlarımızla kaynaşmaktır.
Bu etkinlik(buluşma) yalnızca Gaziantep’teki birbirinden değerli üniversitelerimizin öğrencilerine özeldir. Onun haricinde üniversiteli olmayan kardeşlerimiz +18 yaş sınırı dahilinde aramıza çekinmeden katılabilirler. Yaş sınırı koymamızın sebebi ise: bugüne dek düzenlediğimiz buluşma tecrübelerinden dolayı, yeni nesil genç kardeşlerimizin maalesefki ortamı ”şekilcilik” ve ”sırf ortam amaçlı” olmasını istediklerinden öteye gitmemeleridir. Ve bu yaş sınırı, daha üsluplu sohbetleri ve duruşları görmek amaçlıdır.

Buluşmamız 21 Mayıs Cumartesi günü olup, Gaziantep Üniversitesi önündeki alanda 14:00’da toplanmaya karar vermiş bulunmaktayız. Metal müziğin underground ruhuna hitaben hiçbir kafe, bar, mekan vs. söz konusu olmayıp; açık alanda içeceklerimizle, sohbetlerimizle, derin müzik muhabbetleriyle ve tanışmalarımızla açık havada olacaktır. Gaziantep Üniversitesi önündeki alanda vakit geçirmemiz uygun olacaktır. Ve kesinlikle ”alkol” söz konusu değildir. Dileyen evinde içebilir, dileyen başka mekanlarda içebilir fakat ülkemizin zor bir dönemden geçtiği günlerde yasal durumlara zıt bir şekilde bir duruş sergilemek asla istemiyoruz. Bu konuda kesin bir duruş sergileyeceğiz.

BİLGİ VE DETAYLAR İÇİN FACEBOOK’TA ETKİNLİK SAYFASINI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

https://www.facebook.com/events/492931210914901/

21 Mayıs’ta Gaziantep Üniversitesi önünde görüşmek dileğiyle. Sağlam kalın!

Leave a Comment